Doporučení

Přečtěte si doporučení spokojených zákazníků a neváhajte se mi ozvat

Doporučení

Kvalitní a poctivá práce.
Výborná domluva, ochota, skvělá práce 👍👍
Vřele doporučuji. Výborná komunikace a skvěle odvedená práce.
Děkujeme panu Dočekalovi za super nově vymalovaný pokoj. Skvělá domluva, rychlost a bezva přístup…zkrátka není co vytknout. Doufám,ze se příště zase potkáme. Děkujeme a všem Vás vřele doporučujeme
S panem Dočekalem jsme velmi spokojeni. Kvalitní práce, super přístup k zákazníkovi, umí dobře poradit. Není co vytknout. Naše první zkušenost a určitě ne poslední, už jsou plány na další malby!
Je toho hodně, co bych vyzdvihl.Proste velice kvalitně, rychle a za super cenu...vymalovan celý byt včetně pokladky koberců a výměny osvětlení. Ano,na tom všem, jsem se domluvil...
Vřele doporučuji, firma pana Dočekala má jednak profesionální přístup a jednak je vidět, že práce je jejich koníčkem. Kvalitně a rychle mi v této nelehké době vymalovali celou kliniku. Též si po sobě bezvadně uklidili, vůbec nebylo na úklidu znát, že se malovalo. Kdyby takto efektivně pracovali všichni řemeslníci. Děkuji za celý tým kliniky Gemini, za super spolupráci. Přeji mnoho spokojených zákazníků a těším se na další spolupráci v následujících letech.
Mohu jen doporučit. Skvělá práce, úžasné jednání, vstřícnost a slušnost. Navíc pěkný kluk. Doporučuji jak malování tak i natěračské práce.
S fasádou od pana Dočekala jsem spokojený. Rychlá domluva i realizace. kvalitní práce. Rozhodně doporučuji.
S prací jsme byli moc spokojeni. Perfektní komunikace, práce na jedničku, nikde žádný nepořádek. 🙂
Malířství Dočekal my malovali cely byt a byl jsem velice spokojen s odvedenou praci! vřele doporučuji!
Skvělá, perfektní, levná a kvalitně odvedená práce se vším všudy🙂.Mohu jen a jen doporučit!!!Víc takových řemeslníků!👍

© 2019 Malířství Dočekal
Vytvořil: Patrik Čada Webdesign Tvorba webových stránek České Budějovice