Nátěry fasád České Budějovice, Jihočeský kraj a střední Čechy

Nátěry fasád

Provádím nátěry fasád po celém Jihočeském kraji a ve středních Čechách, po dohodě (u větších zakázek) jsem ochoten dojíždět i mimo tyto oblasti.

Venkovní nátěry na fasády provádím pouze s kvalitními certifikovanými materiály firmy JUB, které se vyznačují vynikající stálobarevností, paropropustností, vysokou vodoodpudivostí, vysokou přídržností k podkladu, jsou odolné proti povětrnostním podmínkám, obsahují algicidy a fungicidy (zabraňují růstu plísní a řas na fasádě), jsou ekologické a přesto odolávají průmyslovým zplodinám, kouřovým plynům a UV záření.

Na každou fasádu – ať už panelový, bytový nebo rodinný dům zpracuji individuální cenovou nabídku, ve které zohledním stav vaší fasády, členitost, druh podkladu, přístup okolo fasády, případně zda bude nutné použít k nátěru lešení či plošinu – na tomto je závislá cena nátěru fasády (mimo jiné i sytost barevných odstínů). Barevné fasády rodinných domů do cca. 9. metrů výšky natírám pouze ze štaflí a žebříků, čímž vám ušetřím peníze za lešení nebo plošinu. Zde opět záleží na přístupu okolo domu, výšce a členitosti.

Před samotným nátěrem fasády jsou samozřejmostí drobné opravy (praskliny, díry) u všech typů fasád. Samozřejmostí je též přikrytí okolí fasády a maskování oken, parapetů, svodů či okrasných marmolitových/kamenných soklů.

  • Nátěry štukových fasád
  • Nátěry zateplovacích systémů – všechny druhy (zatírané i rýhované)
  • Nátěry břizolitových fasád
  • Nátěry hrubých ,,tahaných“ fasád
  • Nátěry historických fasád


Zaměření a cenová nabídka zdarma

Na každou zakázku se nejprve přijedu osobně podívat, důkladně zaměřím, vyslechnu požadavky zákazníka a teprve poté zpracuji cenovou nabídku, ve které zohledním veškeré aspekty tak, aby cenová nabídka byla co nejpřesnější.

Garance kvalitních materiálů

Používám výhradně certifikované fasádní barvy firmy JUB, které se řadí mezi špičku na trhu. Tyto barvy se vyznačují vynikající stálobarevností, paropropustností, vysokou vodoodpudivostí a jsou velice odolné proti povětrnostním podmínkám.

Záruka kvalitně odvedené práce

Precizní práce, pečlivost a smysl pro detail spolu s kvalitními materiály je zárukou spokojenosti zákazníka.

Zavolejte ještě dnes
+420 728 561 731

Chcete vidět všechny ukázky práce?

Kde působím

Provádím nátěry fasád po celém Jihočeském kraji, po dohodě (u větších zakázek) jsem ochoten dojíždět i mimo Jihočeský kraj.

© 2019 Malířství Dočekal
Vytvořil: Patrik Čada Webdesign Tvorba webových stránek České Budějovice