Malíř pro České Budějovice a okolí Jiří Dočekal

Co vám mohu nabídnout


Malířské práce

Nabízím malířské práce v Českých Budějovicích a okolí. Vymaluji váš byt, dům či nebytový prostor. Vše maximálně pečlivě, čistě a pouze s kvalitními materiály.

Natěračské práce

Od zárubní po okapy nabízím široké natěračské služby. Natřít se dá většina povrchů, proto mne neváhejte kontaktovat pro bližší informace.

Nátěry fasád

Nátěry fasád štukových, břizolitových, historických a zateplovacích systémů. Na každý z těchto typů zpracuji individuální cenovou nabídku. Poptejte si ji ještě dnes, zaměření včetně rozpočtu je zdarma.

Zavolejte ještě dnes
+420 728 561 731

Chcete vidět všechny ukázky práce?

Malíř Jiří Dočekal

Proč zvolit právě mě?

Komunikace

S každým zákazníkem jednám individuálně, přesně dle jeho požadavků. Vždy se snažím zákazníkům vyjít vstříc. Z mé strany se můžete spolehnout na profesionální a slušné chování.

Poctivé jednání

Poté co mne zákazník zkontaktuje, nejprve každou zakázku navštívím, prohlédnu, zaměřím a teprve poté mohu zhotovit cenovou nabídku.

Kvalitní práce

Pečlivost, smysl pro detail, láska k řemeslu a kvalitní materiály - přesně tyto aspekty jsou pro vás zárukou kvalitně odvedené práce!

Dobrý den,
jmenuji se Jiří Dočekal a působím jako malíř pro České Budějovice a okolí. Budu velice rád, když mi svěříte váš pokoj, byt, dům nebo fasádu k výmalbě či nátěru.
Pevně věřím, že budete spokojeni.

Ke každé zakázce přistupuji individuálně, snažím se přesně realizovat přání zákazníka s tím, že ochotně u malování pokojů a bytů poradím při výběru barvy, která se bude hodit do interiéru, k nábytku nebo vybrat tu správnou barvu při nátěru fasády. Zakládám si na kvalitně odvedené práci, vše musí být do detailu perfektní tak, abych s prací byl sám spokojen.
U malířských prací postupuji tak, aby po mně bylo vždy čisto a uklizeno.
Ačkoli jsem absolvoval střední odbornou školu zakončenou maturitní zkouškou v oboru výpočetní technika a jsem velkým příznivcem komunikačních technologií, poprosím všechny mé budoucí zákazníky především o telefonický kontakt. Při náplni mé práce není moc reálné a praktické zdlouhavě odpovídat na emaily.

Hledáte-li malíře v Českých Budějovicích, jsem pro vás ta správná volba.

Pokud máte jakýkoli dotaz, ať už ohledně ceny, materiálu či pracovního postupu, neváhejte se na mě obrátit telefonicky, vše vám rád zodpovím.

© 2019 Malířství Dočekal
Vytvořil: Patrik Čada Webdesign Tvorba webových stránek České Budějovice